HEDEF YARASA ORGANİK GÜBRE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Eskişehir Teksan sanayii bölgesinde kurulan şirketimiz, Hedef Gübre Markamızla siz değerli çiftçilerimize sunmaktayız. Kendi buluşlarımız olan yarasa gübresi teknoloik ve modern fabrikamızda üreterek tarım sektörüne hizmet vermekteyiz. Şirket ortaklarımız ve yeni buluşlarımızda bize destek veren yerli ve yabancı profesör ve mühendisliklerimiz ile birlikte iyi bir geçmişe sahip olup, bitki besleme ve bitki koruma ürünleri konusundaki tecrübelerimiz ve zengin bilgi birikimlerimiz ile tarım sektöründe organik bir marka olmayı HEDEF’liyoruz. Türk çiftçisinin hizmetlerinde olup, ürünlerimiz çevreye ve insana zarar vermeyen, organik üretime yönelik girdilerdir.

HEDEF GÜBRE markamız ile; üretim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları olan , piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, kaliteli ürünler üretmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği organik bir marka olmaktır.

HEDEF GÜBRE’NİN YARARLARI…

Hedef gübre’nin hayvansal , organik ve mikrobiyal gübreleri toprağın fiziksel , kimyasal ve biyolojik özelliklerini tekrar kazanmasını büyük ölçüde destekler ve bitki gelişimi için gerekli olan makro ve mikro elementleri hızlı bir şekilde alınmasını sağlar.

Besinlerin ve suyun kökler tarafından alımını teşvik eder. Dolayısı ile toprağı çözücü özelliğinden dolayı besin tutma kapasitesini yükseltir.

Topraktaki hava ve su hareketlerini arttırır.

Ağır bünyeli topraklarda , toprak işlemeyi kolaylaştırır. Kaymak tabakası oluşumunu önler.

Tuzlu ve alkali toprakların ıslahına katkı sağlar

Toprağın çatmalamasını, su ve besin kaybını , erozyonu önler

Toprahın ph dengesini düzenleyerek topraktaki ısınmayı , erken tava gelmesini sağlar. Tohumun çimlenmesini hızlandırır.

Siyah renkli oluşu nedeni ile daha çok güneş ışığı enerjisi emilimini sağlar.

Bitkinin stres koşullarına dayanıklılığını arttırır.

Bitkinin ve toprağın kuraklığa karşı direncini arttırır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın